Obsługa prawna osób prywatnych 2018-09-17T12:27:40+00:00

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

Reprezentujemy Klientów Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci przed sądami i organami administracyjnymi, wspomagamy mediacje i budujemy strategie postępowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowywania pism procesowych.

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH i KARNOSKARBOWYCH

Doświadczenia adwokaci Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci dbają o interesy swoich Klientów, także w przypadku zatrzymania i oskarżenia w zakresie spraw karnych  i karnoskarbowych.

ODSZKODOWANIA

Realizujemy usługi z zakresu odszkodowań zarówno dla Klientów biznesowych, jak i prywatnych. Sprawę  każdego  Klienta  traktujemy  indywidualnie,  starając  się  uzyskać  dla  niego  możliwie  najwyższe  odszkodowanie. 

PRAWO RODZINNE

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Reprezentujemy Naszych Klientów w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych oraz dotyczących kontaktów z dzieckiem. 

NIERUCHOMOŚCI

Doradzamy Naszym Klientom w transakcjach na rynku nieruchomości. W ramach świadczonych usług prawnicy Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci przygotowują i opiniują projekty umów, reprezentują klientów w prawach z zakresu prawa rzeczowego, w szczególności dotyczących zasiedzenia, zniesienia współwłasności oraz naruszenia własności.

SPADKI

Kancelaria Śliwowski i Nowak Adwokaci wspiera klientów w postępowaniach spadkowych dotyczących stwierdzenia nabycia spadku, podziału masy spadkowej. Oferujemy również usługi z zakresu planowania sukcesji, w szczególności w zakresie indywidualnych przedsiębiorców. 

SN ADWOKACI
ul. Baczyńskiego 12
41-203 Sosnowiec

32 307 63 19
sekretariat@snkancelaria.pl

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Śliwowski i Nowak Adwokaci spółka partnerska moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Śliwowski i Nowak Adwokaci spółka partnerska oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Śliwowski i Nowak Adwokaci spółka partnerska z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Baczyńskiego 12 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.