Odszkodowanie za wypadek drogowy 2018-09-17T13:06:20+00:00

Kolizje na drodze to problem, z którym borykają się zarówno firmy posiadające rozbudowaną flotę, jak mali przedsiębiorcy wykorzystujący samochód w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Konsekwencją wypadku na drodze często jest wyłączenie z ruchu pojazdu niezbędnego w codziennej pracy. W następstwie wypadku zarówno przedsiębiorca, jak i jego pracownicy mogą także doznać uszczerbku na zdrowiu, co wiąże się często z dłuższym ograniczeniem możliwości wykonywania obowiązków, a nawet całkowitą utratą zdolności do pracy. W wyniku jednego zdarzenia można zatem utracić zdrowie, jak i środki służące do pozyskiwania dochodu.

REKOMPENSATA KOSZTÓW NAPRAWY

Rozbieżności między kosztami naprawy pojazdów, a wyceną zaproponowaną przez firmy ubezpieczeniowe, to dziś częsty problem, z którym zmagać muszą się starający o odszkodowanie. Nasi adwokaci świadczą doradztwo prawne w sprawach o dochodzenie roszczeń od firm ubezpieczeniowych, zobowiązanych do pokrycia szkody z tytułu polisy AC, jak i ubezpieczycieli sprawców wypadku.

USZCZERBEK NA ZDROWIU I ZADOŚĆUCZYNIENIE

Zdarzają się również takie sytuacje, gdy w wyniku kolizji kierowcy i pasażerowie doznają uszczerbku na zdrowiu. W rezultacie zmuszeni są podjąć niejednokrotnie długotrwałe i kosztowne leczenie. W takich sytuacjach poszkodowani mogą ubiegać się również o rekompensatę pokrywającą koszty powrotu do zdrowia. Przedsiębiorcy mają prawo ubiegać się o odszkodowanie, zarówno dla siebie, jak i pasażerów i pracowników, którzy doznali wypadku podczas wykonywania poleceń służbowych. Co więcej, przysługuje im również prawo do zadośćuczynienia za utracony dochód.

CO OFERUJEMY

Nasza kancelaria świadczy profesjonalne i skuteczne usługi doradztwa prawnego w zakresie dochodzenia roszczeń o odszkodowanie komunikacyjne za wypadek drogowy wobec:

  • ubezpieczalni
  • sprawców wypadków

Nasz adwokat wskazuje, jakie odszkodowanie będzie mogła otrzymać firma oraz przedstawi możliwości ubiegania się o zadośćuczynienie za straty niematerialne.

Na każdym etapie postępowania wspieramy naszych Klientów, analizując indywidualnie ich sytuację i dobierając najlepszą drogę do uzyskania rekompensaty za poniesione straty. Podchodząc kompleksowo do konkretnej sytuacji, w której znalazła się firma, możemy planować efektywne działania, dostosowane do potrzeb biznesowych Klienta.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIE ZA
USZCZERBEK NA ZDROWIU

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

ODSZKODOWANIE ZA BŁĄD MEDYCZNY

ODSZKODOWANIE ZA
WYPADEK PRZY PRACY

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK
W DRODZE DO PRACY

ZDANIEM EKSPERTA

Od prawie 10 lat dzielimy się naszą wiedzą z naszymi Klientami zajmując się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych. Prowadzimy także blog zawierający praktyczne porady oraz case study z zakresu podatków i prawa. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszych wpisów na stronie bloga.

USŁUGI PODATKOWE

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawa podatkowego, dzięki czemu oferujemy skuteczną pomoc oraz profesjonalne wsparcie. Połączenie wiedzy z 10-letnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do Klienta sprawia, że doradztwo prawne Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci świadczone jest stale na wysokim poziomie. Usługi dla biznesu oraz klienta indywidualnego realizujemy kompleksowo, zapewniając sprawne rozwiązywanie problemów prawnych oraz podatkowych.