Prawo rodzinne 2018-09-25T09:02:50+00:00

Prowadzimy sprawy rozwodowe zarówno w przypadku rozwodu bez orzekania o winie jak również gdy dochodzony jest rozwód z orzeczeniem o winie. Znamy specyfikę i stopień skomplikowania tego typu postępowań, zwłaszcza w przypadku konieczności orzekania o winie jednej ze stron w rozkładzie pożycia (rozwód z winy męża lub rozwód z winy żony). Osobom, które z przyczyn życiowych bądź wyznaniowych nie chcą decydować się na definitywne rozstanie (np. rozwód bez orzekania o winie), proponujemy przygotowanie pozwu o separację. W ramach tego typu postępowań (rozwody i separacje) zajmujemy się również kwestiami dochodzenia alimentów, w tym również alimentów bez rozwodu już orzeczonego.

Zajmujemy się również reprezentowaniem naszych klientów w sprawach dotyczących ustalenia prawa do alimentów. Reprezentujemy zarówno osoby dochodzące świadczeń we własnym imieniu, jak również domagające się ustalenia alimentów dla swoich dzieci. Posiadamy również doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach ustania obowiązku alimentacyjnego.

Kancelaria Śliwowski i Nowak Adwokaci wspiera również Klientów również w sprawach dotyczących ustalenia władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dzieckiem.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ROZWODY

ALIMENTY

USTALENIE
KONTAKTÓW Z DZIECKIEM

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.