Doświadczenie 2020-11-04T08:23:39+00:00

KIM JESTEŚMY?

Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci powstała jako efekt połączenia naszych pasji oraz nowego spojrzenia na usługi prawne. Wykonujemy zawód adwokata i pragniemy realizować ideały przyświecające tej profesji. Każdy z nas posiada ponad 10-letnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych zarówno przedsiębiorców jak  i osób indywidualnych. Cały czas rozwijamy naszą pasję naukową publikując w specjalistycznej prasie oraz uczestnicząc w sympozjach m.in. dorocznym kongresie doradztwa podatkowego w Katowicach.

Pragniemy być wsparciem dla osób szukających profesjonalnej obsługi prawnej. Specjalizujemy się w opracowywaniu indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do Państwa potrzeb. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów poszukujących kancelarii ze Śląska, jak również potrzebujących obsługi prawnej lub doradztwa podatkowego z terenu całej Polski. Nasz Zespół uzupełnia się pod względem specjalizacji, dlatego możemy zaproponować szeroki wachlarz usług obejmujących ogólną obsługę prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych oraz specjalistyczne doradztwo podatkowe.

Zapraszamy do współpracy

SŁAWOMIR ŚLIWOWSKI

- adwokat

Doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa finansowego. Specjalizuje się w materialnym prawie podatkowym, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego. Włada biegle językiem angielskim. Ukończył prawnicze studia stacjonarne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

KRZYSZTOF NOWAK

- adwokat

Absolwent podyplomowych studiów z zakresu wyceny spółek kapitałowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizuje się w procesowym prawie podatkowym, prawie cywilnym oraz prawie karnym. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Posługuje się biegle językiem angielskim. Ukończył prawnicze studia stacjonarne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

USŁUGI PRAWNE

Realizujemy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Oferuje doradztwo prawne w bieżącej działalności gospodarczej, zarówno dla dużych spółek prawa handlowego jak i małych przedsiębiorstw. Doświadczeni adwokacji Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci pozostają do Twojej dyspozycji w ramach różnych specjalizacji.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.