Obrona w sprawach karnych i karnoskarbowych 2018-10-02T10:10:07+00:00

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH I KARNOSKARBOWYCH

Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci dba o interesy swoich Klientów w przypadku zatrzymania i oskarżenia w zakresie spraw karnych  i karnoskarbowych.

Udzielamy pomocy prawnej ofiarom popełnionych przestępstw – pokrzywdzonym przez wykorzystanie uprawnień przewidzianych przez prawo karne. Adwokaci naszej Kancelarii posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych na wszystkich etapach postępowania prokuratorskiego i sądowego. Doświadczony prawnik to gwarancja szybkiego zakończenia sprawy i powrotu do pełnienia obowiązków. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, stawiając dobro naszych Klientów zawsze na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań i maksymalnie wykorzystujemy swoją wiedzę, by rozstrzygnąć sprawę na korzyść pokrzywdzonego.

Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci specjalizuje się w szczególności w sprawach karnych dotyczących przestępczości gospodarczej oraz podatkowej. Wysoki stopień skomplikowania tego typu postępowań powoduje, że niezwykle istotne jest dokonanie kompleksowej analizy sprawy już na wczesnym jej etapie. Wiedza dotycząca zagadnień prawa podatkowego, rachunkowego, handlowego i gospodarczego może mieć kluczowe znaczenie dla kwalifikacji danego czynu w prawie karnym, a ewentualne skazanie może pozbawić prawa do sprawowania funkcji zarządczych bądź nadzorczych w spółkach handlowych.

CO OFERUJEMY

W zakresie obrony w sprawach karny i karnoskarbowych nasze usługi obejmują:

  • obronę oskarżonego w sprawach karnych i karnoskarbowych, w tym obronę podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym,
  • obronę obwinionego w sprawach o wykroczenia,
  • obronę skazanego w postępowaniu wykonawczym w sprawie odroczenia wykonania kary pozbawienia wolności oraz warunkowego przedterminowego zwolnienia,
  • sporządzanie kasacji do Sądu Najwyższego,
  • przygotowywanie wniosków o zastosowanie prawa łaski,
  • reprezentowanie pokrzywdzonego w postępowaniu przygotowawczym,
  • reprezentowanie oskarżyciela posiłkowego w postępowaniu sądowym,
  • reprezentowania oskarżyciela prywatnego w postępowaniu sądowym.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIA

ZAKŁADANIE I PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

POŁĄCZENIE SPÓŁEK

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

likwidacja spółek

LIKWIDACJA SPÓŁKI

Prawo pracy

PRAWO PRACY

Windykacja należności

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

sukcesja

PLANOWANIE SUKCESJI

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.