Odszkodowania komunikacyjne 2018-09-11T14:04:55+00:00

Wypadek komunikacyjny to problem, który może dotyczyć nie tylko kierowców samochodów, ale również ich pasażerów, jak i innych uczestników ruchu – motocyklistów, rowerzystów, czy pieszych, którzy ucierpią w wyniku tego zdarzenia. Nawet niegroźna kolizja drogowa zazwyczaj wiąże się z uszkodzeniem pojazdów, a poważniejsza powodować może także uszczerbek na zdrowiu, w wyniku którego poszkodowany zmuszony jest poddać się leczeniu i kosztownej rehabilitacji.

USZCZERBEK NA ZDROWIU

Wspieramy poszkodowanych w dochodzeniu należnego im odszkodowania z polisy OC sprawcy. Pomagamy odzyskać poniesione koszty naprawy pojazdu lub pozyskać fundusze na leczenie i rehabilitację. Poszkodowani w wypadku, często znajdujący się w trudnej sytuacji zdrowotnej lub życiowej, z reguły nie mają sił lub czasu na zaangażowanie w walkę z ubezpieczycielem o godziwe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Bazując na swoim doświadczeniu, wskazujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania, doradzając na każdym etapie dochodzenia roszczeń o odszkodowania powypadkowe.

USZKODZENIE POJAZDU

Nasze doradztwo prawne obejmuje także wsparcie dla poszkodowanego kierowcy w przypadku uszkodzenia pojazdu. Dochodzenie odszkodowania za szkody rzeczowe to sposób na pozyskanie funduszy umożliwiających przywrócenie pojazdu do ruchu. Mamy świadomość, że każdy wypadek jest inny, dlatego zawsze staramy się wskazywać indywidualne rozwiązanie i najbardziej efektywną strategię dochodzenia roszczeń o odszkodowanie komunikacyjne.

CO OFERUJEMY

Z doświadczenia wiemy natomiast, iż wysokość odszkodowań proponowanych przez ubezpieczycieli często ulega podwyższeniu na drodze sądowej. Dlatego też wspieramy naszych Klientów w dochodzeniu:

  • odszkodowania z OC
  • odszkodowania za wypadek komunikacyjny
  • odszkodowania za wypadek drogowy
  • odszkodowania powypadkowego
  • odszkodowania za wypadek śmiertelny

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIE ZA
USZCZERBEK NA ZDROWIU

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

ODSZKODOWANIE ZA BŁĄD MEDYCZNY

ODSZKODOWANIE ZA
WYPADEK PRZY PRACY

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK
W DRODZE DO PRACY

ZDANIEM EKSPERTA

Od prawie 10 lat dzielimy się naszą wiedzą z naszymi Klientami zajmując się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych. Prowadzimy także blog zawierający praktyczne porady oraz case study z zakresu podatków i prawa. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszych wpisów na stronie bloga.

USŁUGI PODATKOWE

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawa podatkowego, dzięki czemu oferujemy skuteczną pomoc oraz profesjonalne wsparcie. Połączenie wiedzy z 10-letnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do Klienta sprawia, że doradztwo prawne Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci świadczone jest stale na wysokim poziomie. Usługi dla biznesu oraz klienta indywidualnego realizujemy kompleksowo, zapewniając sprawne rozwiązywanie problemów prawnych oraz podatkowych.