Odszkodowanie za błąd medyczny 2018-09-11T14:07:06+00:00

Pobyt w szpitalu jest dla każdego z nas stresującym przeżyciem. Zdając się na doświadczenie i profesjonalizm, a także fachową opiekę personelu medycznego, zawierzamy mu swoje zdrowie i oczekujemy, że ulegnie ono poprawie. Nic zatem dziwnego, że każdy błąd lekarza, czy personelu medycznego, zwłaszcza narażający nas na szwank lub utratę zdrowia, jest dla nas niezwykle stresującym doświadczeniem, za które nierzadko domagać będziemy się rekompensaty. Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne w zakresie dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia za błąd medyczny, podchodząc indywidualnie do każdej powierzonej nam sprawy.

ODSZKODOWANIE

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw o odszkodowanie za błąd lekarski, dochodząc roszczeń pacjentów od firm ubezpieczeniowych podmiotów leczniczych, w szczególności szpitali, przychodni, gabinetów lekarskich i dentystycznych. Odszkodowanie za błąd lekarski jest świadczeniem mającym na celu zwrot kosztów poniesionych na opiekę medyczną, przedłużające się leczenie i rekonwalescencję, a w skrajnych przypadkach trwałe kalectwo, czy oszpecenie. Odszkodowanie jest także rekompensatą za utracony w wyniku błędu dochód.

RENTA

Odszkodowanie na pokrycie poniesionych kosztów leczenia lub comiesięczna renta mogą przysługiwać pacjentom, którzy w wyniku zaniedbań, błędów, zaniechań doznali uszczerbku na zdrowiu, np. zostali źle zdiagnozowani, nieodpowiednio leczeni, zakażeni itd.

ZADOŚĆUCZYNIENIE

Zadośćuczynienie w przypadku błędu medycznego jest rekompensatą za straty niematerialne – ból i cierpienie. Jest ono ściśle związane z osobą poszkodowanego i podlega indywidualnej, jednostkowej ocenie w każdym przypadku. Szczegółowo analizujemy każdą sytuację i wybieramy najlepsze rozwiązanie dla konkretnej osoby, wspierając ją w procesie dochodzenia roszczeń.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIE KOMUNIKACYJNE

ODSZKODOWANIE ZA
USZCZERBEK NA ZDROWIU

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

ODSZKODOWANIE ZA
WYPADEK PRZY PRACY

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK
W DRODZE DO PRACY

ZDANIEM EKSPERTA

Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych. Każdego dnia dzielimy się naszą wiedzą za pośrednictwem naszego bloga. Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, na którym można znaleźć praktyczne porady oraz interesujące przykłady z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu i na bieżąco aktualizowanej wiedzy oferujemy firmom doradztwo podatkowe na stałym wysokim poziomie. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych i prawnych. Świadczymy pomoc prawną nie tylko dla biznesu, ale także dla Klientów indywidualnych, wskazując najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.