Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu 2018-09-11T14:10:50+00:00

Osoby, które doznały uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku zmuszone są często zdecydować się na kosztowne i długie leczenie oraz rehabilitację. W efekcie narażone są na stres, ból i cierpienie, a także koszty finansowe. Niekiedy bez odszkodowania trudno jest pokryć wszystkie potrzeby finansowe wynikające z leczenia doznanego uszczerbku. Zdarza się też tak, że poszkodowany zostaje trwale okaleczony i nie jest w stanie powrócić do zawodu. W każdej z tych sytuacji ważne jest pozyskanie środków materialnych na leczenie oraz zachowanie minimalnego standardu życia rodziny i bliskich.

KTO MOŻE SIĘ UBIEGAĆ?

O odszkodowanie z tytułu uszczerbku na zdrowiu może ubiegać się każda osoba ubezpieczona, która doznała uszczerbku podczas wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy, błędu medycznego lub innego nieszczęśliwego losowego zdarzenia. Odszkodowanie przysługiwać będzie w przypadku odwracalnego, jak i stałego uszczerbku na zdrowiu – czyli naruszeniu sprawności organizmu trwale upośledzającego jego czynności. W każdej sytuacji, gdy poszkodowany zmuszony jest podjąć leczenie w wyniku doznanego uszczerbku na zdrowiu bez względu na długość terapii możliwe jest dochodzenie rekompensaty poniesionych kosztów kuracji.

CO OFERUJEMY

Oferujemy doradztwo prawne w procesie dochodzenia roszczeń o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Adwokat z naszej Kancelarii wskaże najlepsze rozwiązania w zakresie dochodzenia rekompensaty za trwały uszczerbek na zdrowiu, jak i w przypadkach, gdy po leczeniu możliwy będzie powrót pełni zdrowia i kontynuacja pracy. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu zależeć będzie od wykazania szkody przez poszkodowanego, dlatego tak ważny jest proces przygotowania do prowadzenia sprawy. Z tego powodu indywidualnie oceniamy każdą sytuację, wskazując skuteczne rozwiązania dla konkretnej osoby.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIE KOMUNIKACYJNE

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

ODSZKODOWANIE ZA BŁĄD MEDYCZNY

ODSZKODOWANIE ZA
WYPADEK PRZY PRACY

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK
W DRODZE DO PRACY

ZDANIEM EKSPERTA

Naszą wiedzą i 10-letnim doświadczeniem dzielimy się każdego dnia, zajmując się obsługą podatkowo-prawną firm i osób prywatnych. Prowadzimy również blog zawierający interesujące i praktyczne porady z zakresu podatków i prawa, na który serdecznie zapraszamy.

USŁUGI PODATKOWE

Korzystając z naszej wiedzy i 10-letniego doświadczenia, świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu oraz osób prywatnych. Dzięki zaangażowaniu i bieżącej weryfikacji zmian prawnych Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci oferuje szybką pomoc i profesjonalne wsparcie. Usługi realizujemy kompleksowo, zapewniając sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam wskazać optymalne rozwiązania i wsparcie dopasowane do jego sytuacji.