Podatki 2023-02-13T12:33:56+00:00

POSTĘPOWANIE PODATKOWE

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie kontroli i postępowań podatkowych, mając na celu sprawne i najkorzystniejsze dla Klienta rozstrzygnięcie sporu. Reprezentujemy interesy Klienta w trakcie kontroli podatkowej.

CENY
TRANSFEROWE

Oferujemy kompleksowe doradztwo w zarządzaniu ryzykiem podatkowym wynikającym z transakcji z podmiotami powiązanymi, opracowanie modeli biznesowych redukujących to ryzyko oraz sporządzenie dokumentacji cen transferowych.

KONTROLA CELNO-SKARBOWA

W Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokacji uzyskasz niezbędne informacje w zakresie kontroli celno – skarbowej. Procedura kontroli celno – skarbowej to tzw. twarda kontrola. Wiedzą i doświadczeniem pomagamy naszym Klientom w trakcie postępowań celno-skarbowych.

INTERPRETACJE PODATKOWE

Świadczymy szeroki wachlarz usług w zakresie interpretacji podatkowych. Wspieramy naszych Klientów przy sporządzaniu w ich imieniu wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji podatkowych oraz reprezentujemy ich w trakcie postępowań podatkowych związanych z interpretacjami.

AUDYT
PODATKOWY

Audyt podatkowy to kolejna usługa dostępna w Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Oddajemy do dyspozycji wykwalifikowanych doradców podatkowych, którzy prowadzą naszych Klientów poprzez cały proces audytu podatkowego.

SCHEMATY PODATKOWE

Analiza schematów podatkowych. Wsparcie adwokata przy zgłaszaniu i raportowaniu schematów podatkowych. Obsługujemy Klientów biznesowych z sektora MSP, a także duże przedsiębiorstwa i korporacje.

DORADZTWO PODATKOWE

Doradztwo podatkowe świadczone przez Kancelarię Śliwowski Nowak Adwokaci to kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności gospodarczej. Obsługujemy Klientów biznesowych z sektora MSP, a także duże przedsiębiorstwa i korporacje.

SN ADWOKACI
ul. Baczyńskiego 12
41-203 Sosnowiec

32 307 63 19
sekretariat@snkancelaria.pl

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Śliwowski i Nowak Adwokaci spółka partnerska moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Śliwowski i Nowak Adwokaci spółka partnerska oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Śliwowski i Nowak Adwokaci spółka partnerska z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Baczyńskiego 12 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PRAWNE

Realizujemy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Oferuje doradztwo prawne w bieżącej działalności gospodarczej, zarówno dla dużych spółek prawa handlowego jak i małych przedsiębiorstw. Doświadczeni adwokacji Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci pozostają do Twojej dyspozycji w ramach różnych specjalizacji.