Spadki 2018-09-25T08:28:51+00:00

Stwierdzenie nabycia spadku

Kancelaria Śliwowski i Nowak Adwokaci z siedzibą w Sosnowcu wspiera klientów w postępowaniach dotyczących stwierdzenia nabycia spadku. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami w postępowaniach spadkowych. Możemy również zorganizować wizytę u notariusza w celu sporządzenia protokołu dziedziczenia.

Podział majątku spadkowego

Stwierdzenie praw do spadku stanowi etap wstępny do właściwego podziału masy spadkowej. Po uzyskaniu postanowienia sądu bądź poświadczenia dziedziczenia od notariusza możliwe jest faktyczne podzielenie majątku pozostałego po zmarłym pomiędzy jego spadkobierców. SN Adwokaci wspierają swoich klientów w czynnościach związanych z podziałem masy spadkowej. Możliwe jest opracowanie umowy, w ramach której spadkobiercy wspólnie zdecydują o podziale majątku zmarłego. Jeżeli strony nie mogą dojść do porozumienia możliwe jest przeprowadzenie postępowania przed sądem. Prawnicy Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci reprezentują klientów w postępowaniu sądowym, na każdym jego etapie.

Planowanie sukcesji

Niektóre osoby świadome problemów, jakie mogą wyłonić się po ich śmierci, planują już za życia w jaki sposób mogą podzielić swój majątek pomiędzy swoich spadkobierców. Kancelaria Śliwowski i Nowak pomaga zaplanować właściwy sposób sukcesji, co może mieć ogromne znaczenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Przygotowanie wszystkich elementów za życia pozwoli przetrwać stworzonemu przedsiębiorstwu oraz zapewnić spokój swoim spadkobiercom.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

ZAKŁADANIE I PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

POŁĄCZENIE SPÓŁEK

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH i KARNOSKARBOWYCH

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.