Odszkodowanie za wypadek w drodze do pracy 2018-09-11T13:58:14+00:00

Wypadek w drodze do pracy może zdarzyć się każdemu pracownikowi i obejmuje nie tylko zdarzenia komunikacyjne, ale również losowe prowadzące do uszczerbku na zdrowiu, np. upadek, czy pogryzienie przez zwierzęta. Specjaliści z naszej Kancelarii wskażą możliwości ubiegania się o odszkodowanie, które przysługuje pracownikowi od ZUS, a w określonych sytuacjach także od pracodawcy.

ODSZKODOWANIE WYRÓWNAWCZE

Doradzamy możliwości ubiegania się o odszkodowanie wyrównawcze od pracodawcy, gdy świadczenia z ZUS nie wystarczą na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji. Każda sprawa jest indywidualna, dlatego wymaga przeanalizowania konkretnej sytuacji.

RENTA

W przypadku, gdy w wyniku wypadku w drodze do pracy lub z pracy obrażenia pracownika na trwałe odbiorą mu zdolność do wykonywania pracy, pracownikowi przysługiwać będzie renta lub renta szkoleniowa w celu przekwalifikowania się.

Doradzamy na każdym etapie dochodzenia odszkodowania. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne w celu uzyskania efektywnego wsparcia finansowego ze strony ZUS i pracodawcy.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIE KOMUNIKACYJNE

ODSZKODOWANIE ZA
USZCZERBEK NA ZDROWIU

ODSZKODOWANIE ZA BŁĄD MEDYCZNY

ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ OSOBY BLISKIEJ

ODSZKODOWANIE ZA
WYPADEK PRZY PRACY

ZDANIEM EKSPERTA

Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą prawno-podatkową firm oraz osób prywatnych. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem oraz wiedzą. Efektem naszej pracy jest blog, na którym prezentujemy praktyczne porady oraz case study z zakresu podatków i prawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga.

USŁUGI PODATKOWE

Świadcząc usługi z zakresu doradztwa podatkowego wykorzystujemy wiedzę prawną i nasze prawie 10-letnie doświadczenie. Dzięki temu oferujemy szybką pomoc i profesjonalne wsparcie we wszystkich problemach podatkowych. Wysoki poziom naszego doradztwa wynika również z zaangażowania w bieżące śledzenie zmian w prawie podatkowym, co umożliwia nam wskazywanie najbardziej optymalnych i bezpiecznych rozwiązań.