Obsługa prawna firm 2018-10-02T09:22:34+00:00

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Od prawie 10 lat w różnych formach realizujemy obsługę prawną firm i przedsiębiorstw. Do naszych Klientów należą firmy z sektora MSP, a także duże przedsiębiorstwa i korporacje. Obszar naszego działania to nie tylko Śląsk, lecz terytorium całej Polski.

Z naszej praktyki wiemy, że częstym problemem w prowadzeniu własnej firmy jest duże nagromadzenie, stopień skomplikowania i szybko następujące zmiany w przepisach prawnych. Mając to na uwadze, wspieramy naszych Klientów wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W bieżącym kontakcie jesteśmy elastyczni i gotowi do dostosowania się do potrzeb i życzeń naszych Klientów.

Korzystając z pomocy prawnej, jaką zapewnia doświadczony adwokat, mają Państwo pewność, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami od naszych dotychczasowych Klientów biznesowych.

CO OFERUJEMY

Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci proponuje pomoc w przeprowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej firmy. Do najważniejszych usług w tym zakresie należą:

  • tworzenie i reorganizacja podmiotów gospodarczych
  • windykacja należności
  • obsługa prawna inwestycji
  • negocjacje umów handlowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów prawnych
  • sporządzanie i opiniowanie umów, aktów wewnętrznych, odpowiednich regulaminów
  • zastępstwo procesowe
  • prawo pracy
  • ubezpieczenia społeczne i zdrowotne
  • zagadnienia dotyczące bieżącego prowadzenia działalności gospodarczej

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIA

Realizujemy usługi z zakresu odszkodowań zarówno dla Klientów biznesowych, jak i prywatnych. Sprawę  każdego  Klienta  traktujemy  indywidualnie,  starając  się  uzyskać  dla  niego  możliwie  najwyższe  odszkodowanie. 

ZAKŁADANIE I PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa na każdym etapie powoływania do życia spółek osobowych oraz kapitałowych. Opracowujemy plany, a następnie wdrażamy je w zakresie przejęcia, połączenia lub likwidacji spółek prawa handlowego.

POŁĄCZENIE SPÓŁEK

Doświadczenie prawne Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci to także doradztwo w zakresie fuzji i przejęcia spółek. Pomagamy w budowie wartości przedsiębiorstwa i jego rozwoju oraz zarządzaniu inwestycjami i kreowaniu okazji transakcyjnych.

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

Reprezentujemy Klientów Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci przed sądami i organami administracyjnymi, wspomagamy mediacje i budujemy strategie postępowania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowywania pism procesowych.

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH i KARNOSKARBOWYCH

Doświadczenia adwokaci Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci dbają o interesy swoich Klientów, także w przypadku zatrzymania i oskarżenia w zakresie spraw karnych  i karnoskarbowych.

PRAWO NIERUCHOMOŚCI

Doradzamy Naszym Klientom w transakcjach na rynku nieruchomości. W ramach świadczonych usług prawnicy Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci przygotowują i opiniują projekty umów, reprezentują klientów w prawach z zakresu prawa rzeczowego, w szczególności dotyczących zasiedzenia, zniesienia współwłasności oraz naruszenia własności.

likwidacja spółek

LIKWIDACJA SPÓŁKI

Zdarzają się sytuacje, w obliczu których dalsze funkcjonowanie danej spółki nie ma biznesowego uzasadnienia. Pomagamy likwidować spółki powoływane na potrzeby planowanych i zakończonych zamierzeń inwestycyjnych.

Prawo pracy

PRAWO PRACY

Operujemy kompleksowe doradztwo prawne z zakresu prawa pracy. Wspieramy naszych Klientów zarówno w sprawach doraźnych jak i poprzez stałą obsługę bieżącej działalności przedsiębiorstw.

Windykacja należności

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Adwokaci naszej Kancelarii zapewniają kompleksowe doradztwo prawne na każdym etapie procesu odzyskiwania należności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw windykacyjnych oraz postępowań egzekucyjnych.

sukcesja

PLANOWANIE SUKCESJI

Kancelaria świadczy kompleksowe doradztwo prawne dla przedsiębiorców i firm rodzinnych w zakresie planowania i wdrażania strategii sukcesji. Nasi adwokaci pomagają w zabezpieczeniu i przekazaniu przedsiębiorstwa pomiędzy pokoleniami.

RODO

RODO

Adwokaci naszej Kancelarii pomagają przeprowadzić audyt dotychczasowych procedur ochrony danych osobowych, proponują wdrożenie niezbędnych rozwiązań wymaganych przez RODO oraz przygotowują konieczną dokumentację.

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.

USŁUGI PRAWNE

Realizujemy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Oferuje doradztwo prawne w bieżącej działalności gospodarczej, zarówno dla dużych spółek prawa handlowego jak i małych przedsiębiorstw. Doświadczeni adwokaci Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci pozostają do Twojej dyspozycji w ramach różnych specjalizacji.