Referencje 2017-11-10T09:39:39+00:00

REKOMENDACJE KLIENTÓW BIZNESOWYCH

FIRMA PRODUKCYJNA Z BRANŻY OPAKOWAŃ
Dyrektor Operacyjny

Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci wykazała się pełnym profesjonalizmem i sprawnością w zakresie realizacji usług audytu podatkowego. Współpraca przebiegała bardzo szybko i konkretnie. A porady jakie otrzymaliśmy w trakcie procesu, na pewno będą dla nas bardzo przydatne w przyszłości, w wielu aspektach prowadzenia działalności biznesowej.

FIRMA Z BRANŻY IT
Prezes Zarządu

Dzięki wsparciu i doświadczeniu Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci przeprowadziliśmy przekształcenie spółki, które było dla nas procesem bardzo trudnym i skomplikowanym. Opracowano i wdrożono plan w zakresie przekształcenia spółki prawa handlowego. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Kancelarię Śliwowski Nowak Adwokaci jako wartego zaufania partnera w biznesie.

REKOMENDACJE KLIENTÓW PRYWATNYCH

POMOC Z ZAKRESU PRAWA RODZINNEGO

Skorzystałam z usługi Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci w procesie rozwodowym. Przygotowanie całej dokumentacji, reprezentacja przed sądem, a także wsparcie w trakcie trwania postępowania realizowane było profesjonalnie i merytorycznie. Adwokaci bardzo dobrze znali specyfikę i skomplikowanie tego typu postępowań. Polecam ich usługi w procesach rozwodowych.

POMOC Z ZAKRESU PRAWA CYWILNEGO

Powierzyłem Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokacji reprezentację w procesie cywilnym o odszkodowanie powypadkowe. Dzięki współpracy z nimi udało się uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy. A sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie. Bez wątpienia polecam ich usługi, angażują się w kontakt z Klientem, mają wiedzę i doświadczenie, są precyzyjni i dokładni.

USŁUGI PRAWNE

Realizujemy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Oferuje doradztwo prawne w bieżącej działalności gospodarczej, zarówno dla dużych spółek prawa handlowego jak i małych przedsiębiorstw. Doświadczeni adwokacji Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci pozostają do Twojej dyspozycji w ramach różnych specjalizacji.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.