Obsługa prawna firm 2022-05-13T07:36:54+00:00

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Od prawie 10 lat w różnych formach realizujemy obsługę prawną firm i przedsiębiorstw. Do naszych Klientów należą firmy z sektora MSP, a także duże przedsiębiorstwa i korporacje. Obszar naszego działania to nie tylko Śląsk, lecz terytorium całej Polski.

Z naszej praktyki wiemy, że częstym problemem w prowadzeniu własnej firmy jest duże nagromadzenie, stopień skomplikowania i szybko następujące zmiany w przepisach prawnych. Mając to na uwadze, wspieramy naszych Klientów wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W bieżącym kontakcie jesteśmy elastyczni i gotowi do dostosowania się do potrzeb i życzeń naszych Klientów.

Korzystając z pomocy prawnej, jaką zapewnia doświadczony adwokat, mają Państwo pewność, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami od naszych dotychczasowych Klientów biznesowych.

CO OFERUJEMY

Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci proponuje pomoc w przeprowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej firmy. Do najważniejszych usług w tym zakresie należą:

  • tworzenie i reorganizacja podmiotów gospodarczych
  • windykacja należności
  • obsługa prawna inwestycji
  • negocjacje umów handlowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów prawnych
  • sporządzanie i opiniowanie umów, aktów wewnętrznych, odpowiednich regulaminów
  • zastępstwo procesowe
  • prawo pracy
  • ubezpieczenia społeczne i zdrowotne
  • zagadnienia dotyczące bieżącego prowadzenia działalności gospodarczej

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIA

ZAKŁADANIE I PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

POŁĄCZENIE SPÓŁEK

WYJŚCIE WSPÓLNIKA ZE SPÓŁKI

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH i KARNOSKARBOWYCH

PRAWO NIERUCHOMOŚCI

likwidacja spółek

LIKWIDACJA SPÓŁKI

Prawo pracy

PRAWO PRACY

Windykacja należności

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

sukcesja

PLANOWANIE SUKCESJI

ZAKŁADANIE FUNDACJI

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.

USŁUGI PRAWNE

Realizujemy usługi prawne dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Oferuje doradztwo prawne w bieżącej działalności gospodarczej, zarówno dla dużych spółek prawa handlowego jak i małych przedsiębiorstw. Doświadczeni adwokaci Kancelarii Śliwowski i Nowak Adwokaci pozostają do Twojej dyspozycji w ramach różnych specjalizacji.