Zakładanie i przekształcanie spółek 2018-10-02T09:33:13+00:00

ZAKŁADANIE I PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa na każdym etapie powoływania do życia spółek osobowych oraz kapitałowych. Pomagamy Naszym Klientom zaplanować cały proces, aby umożliwić podjęcie działalności w możliwie najkrótszym czasie. Specjalizujemy się zarówno w „tradycyjnej” rejestracji jak również tworzeniem spółek handlowych przez internet, dzięki czemu gotową strukturę Nasi Klienci mogą mieć już w ciągu 5 dni.

SPÓŁKI PRAWA HANDLOWEGO

Spółka prawa handlowego to najbardziej korzystna opcja dla prowadzenia działalności gospodarczej. W zależności od jej rodzaju gwarantuje bezpieczeństwo, ograniczając lub całkowicie wyłączając odpowiedzialność majątkiem osobistym. Spółka handlowa to również duża oszczędność, przez łatwiejsze zarządzanie wewnętrznymi strukturami.

Kodeks Spółek Handlowych wprowadza wiele przywilejów, z których wspólnicy mogą korzystać, aby optymalnie prowadzić własną działalność gospodarczą. Dlatego nad formą prawną przedsiębiorstwa, warto zastanowić się już na początkowym etapie tworzenia spółki, jak również w trakcie jej prowadzenia. W zależności od potrzeb Klienta, jego oczekiwań i sytuacji ekonomicznej dobierana jest forma prawna najodpowiedniejsza dla danego przedsiębiorstwa.

CO OFERUJEMY

Kancelaria Śliwowski Nowak Adwokaci zapewnia kompleksową obsługę prawną w trakcie całego procesu zakładania i rejestracji spółek handlowych. Oferujemy swoją pomoc przy wyborze optymalnej formy prawnej działalności gospodarczej.

Zapewnimy Ci pełne doradztwo w zakresie podstawowych zagadnień związanych z powołaniem np. nowej spółki z o.o., takich jak dobór właściwych kodów PKD czy wysokości kapitału zakładowego.

Przygotowana przez nas umowa spółki, spełni wszystkie formalne wymagania, będąc przy tym w pełni dopasowana do profilu działalności i Twoich preferencji.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIA

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

POŁĄCZENIE SPÓŁEK

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH i KARNOSKARBOWYCH

likwidacja spółek

LIKWIDACJA SPÓŁKI

Prawo pracy

PRAWO PRACY

Windykacja należności

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

sukcesja

PLANOWANIE SUKCESJI

ZDANIEM EKSPERTA

Każdego dnia pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od prawie 10 lat zajmujemy się obsługą podatkowo-prawną firm oraz osób prywatnych.Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie prezentujemy praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa.

USŁUGI PODATKOWE

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla biznesu, oparte na prawie 10 letnim doświadczeniu oraz wiedzy prawnej. Szybka pomoc i profesjonalne wsparcie to atuty Kancelarii Śliwowski Nowak Adwokaci. Usługi realizujemy kompleksowo i zapewniamy sprawne rozwiązywanie problemów podatkowych. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym i pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania.