Biuro rachunkowe 2021-05-12T07:18:49+00:00

JAK POMAGAMY?

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełne wsparcie księgowe na każdym etapie wdrażania i rozliczania nawet najtrudniejszych operacji podatkowych. Nad działem księgowym czuwa nasz doradca podatkowy Sławomir Śliwowski, doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa finansowego.

DORADZAMY I ROZLICZAMY

Ułatwiamy naszym Klientom prowadzenie ich biznesów. Pomagamy skupić się na tym co przed nimi, na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa, chroniąc ich przed utknięciem w meandrach rozliczeń prowadzonych projektów i dokonań. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe wsparcie księgowe, w formie doradztwo-planowanie-wdrożenie-rozliczanie. W skrócie, doradzamy i rozliczamy, a każdy prowadzony przez nas projekt monitoruje doradca podatkowy.

CO OFERUJEMY?

Nasze biuro rachunkowe świadczy szeroką paletę usług księgowych m.in.:

  • wsparcie w doborze optymalnej formy prawnej każdego przedsięwzięcia
  • prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt)
  • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów (KPIR)
  • prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość)
  • sporządzanie rejestrów sprzedaży i zakupów VAT
  • rozliczanie amortyzacji
  • prowadzenie ewidencji wymaganych przez przepisy prawa podatkowego
  • prowadzenie rozliczeń z tytułu zaliczki na podatek dochodowy
  • sporządzanie deklaracji VAT i VAT UE
  • sporządzanie zeznań rocznych PIT-36, PIT-36L, PIT-28

KONSULTACJA

Potrzebujesz doświadczonego doradcy rachunkowego, który rozważy Twoje zamierzenie, doradzi najlepszą opcje jego realizacji, nie będzie go blokować. Nasze biuro rachunkowe oferuje konsultację w standardowych jak i zaawansowanych zamierzeniach i projektach podatkowych. Mamy na swoim koncie rozliczanie ulg podatkowych, cen transferowych, czy podatków transgranicznych. Podejmujemy się projektów o niskim jak i znacznym stopniu zaawansowania.

WDROŻENIE ZMIAN

W swoim portfolio mamy wsparcie prawno-podatkowe w procesach łączenia czy sprzedaży przedsiębiorstw i ich udziałów. Nie boimy się wymagających projektów, nierzadko sami proponujemy je naszym Klientom.

ROZLICZANIE PROJEKTÓW

Wsparcie udzielane przez nasze biuro rachunkowe nie kończy się na wdrożeniu ulgi czy polityki finansowej. O wysokiej jakości oferowanych przez nas rozwiązań jest fakt, że niejednokrotnie odpowiadamy za ich bieżące rozliczanie. Oferujemy pełne wsparcie podczas realizacji zamierzeń podatkowych o różnym stopniu trudności. Doradzamy odpowiednią strategię, wdrażamy, a także rozliczamy funkcjonujący projekt.

REPREZENTACJA PRZED US

Im bardziej złożony i zaawansowany jest projekt podatkowy, czy też planowana zmiana w rozliczaniu dochodów przedsiębiorstwa, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zainteresuje się nami Urząd Skarbowy. Na co dzień wspieramy naszych klientów w kontaktach z organami kontroli skarbowej pomagając dobrać najbardziej efektywną argumentację i dokumentację, tak by jak najszybciej doprowadzić do zakończenia kontroli.

SŁAWOMIR ŚLIWOWSKI

- doktor prawa finansowego

Doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa finansowego. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zawodach prawniczych. W kręgu jego zainteresowań pozostaje w szczególności prawo handlowe, podatkowe i karnoskarbowe. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego. Włada biegle językiem angielskim. Świadczy usługi doradztwa prawno-podatkowego dla przedsiębiorców i osób indywidualnych w miastach takich jak – Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

CENY
TRANSFEROWE

AUDYT
PODATKOWY

KONTROLA CELNO-SKARBOWA

INTERPRETACJE PODATKOWE

SCHEMATY PODATKOWE

POSTĘPOWANIE PODATKOWE

ULGA B+R

ULGA IP BOX

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

BIEŻĄCE DORADZTWO

PLANOWANIE I OPTYMALIZACJA PODATKOWA

BIURO RACHUNKOWE