Biuro rachunkowe 2023-02-13T12:29:10+00:00

RZECZYWISTOŚĆ PODATKOWA JEST NICZYM MORSKI WIR

Prowadzenie przedsiębiorstwa w Polsce nie jest rzeczą łatwą. Rzeczywistość podatkowa niczym kolejny morski wir wciąga nas w coraz większą głębię zobowiązań. Wiemy jak dużo siły musisz włożyć by utrzymać się na powierzchni. Nie możemy popłynąć za Ciebie, ale dobrze nawigując możemy pomóc Ci przebrnąć przez każdą burzę bez szwanku.

JAK POMAGAMY?

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełne wsparcie księgowe na każdym etapie wdrażania i rozliczania nawet najtrudniejszych operacji podatkowych. Nad działem księgowym czuwa nasz mecenas Sławomir Śliwowski, doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa finansowego.

DORADZAMY I ROZLICZAMY

Ułatwiamy naszym Klientom prowadzenie ich biznesów. Pomagamy skupić się na tym co przed nimi, na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa, chroniąc ich przed utknięciem w meandrach rozliczeń prowadzonych projektów i dokonań. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe wsparcie księgowe, w formie doradztwo-planowanie-wdrożenie-rozliczanie. W skrócie, doradzamy i rozliczamy, a każdy prowadzony przez nas projekt monitoruje doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa finansowego.

CO OFERUJEMY?

Nasze biuro rachunkowe świadczy szeroką paletę usług księgowych m.in.:

  • wsparcie w doborze optymalnej formy prawnej każdego przedsięwzięcia
  • prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt)
  • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów (KPIR)
  • prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość)
  • sporządzanie rejestrów sprzedaży i zakupów VAT
  • rozliczanie amortyzacji
  • prowadzenie ewidencji wymaganych przez przepisy prawa podatkowego
  • prowadzenie rozliczeń z tytułu zaliczki na podatek dochodowy
  • sporządzanie deklaracji VAT i VAT UE
  • sporządzanie zeznań rocznych PIT-36, PIT-36L, PIT-28

KONSULTACJA

Potrzebujesz doradztwa podatkowego i biura, które rozważy Twoje zamierzenie, doradzi najlepszą opcje jego realizacji, nie będzie go blokować. Nasze biuro rachunkowe oferuje konsultację w standardowych jak i zaawansowanych zamierzeniach i projektach podatkowych. Mamy na swoim koncie rozliczanie ulg podatkowych, cen transferowych, czy podatków transgranicznych. Podejmujemy się projektów o niskim jak i znacznym stopniu zaawansowania.

WDROŻENIE ZMIAN

W swoim portfolio mamy wsparcie prawno-podatkowe w procesach łączenia czy sprzedaży przedsiębiorstw i ich udziałów. Nie boimy się wymagających projektów, nierzadko sami proponujemy je naszym Klientom.

ROZLICZANIE PROJEKTÓW

Wsparcie udzielane przez nasze biuro rachunkowe nie kończy się na wdrożeniu ulgi czy polityki finansowej. O wysokiej jakości oferowanych przez nas rozwiązań jest fakt, że niejednokrotnie odpowiadamy za ich bieżące rozliczanie. Oferujemy pełne wsparcie podczas realizacji zamierzeń podatkowych o różnym stopniu trudności. Doradzamy odpowiednią strategię, wdrażamy, a także rozliczamy funkcjonujący projekt.

REPREZENTACJA PRZED US

Im bardziej złożony i zaawansowany jest projekt podatkowy, czy też planowana zmiana w rozliczaniu dochodów przedsiębiorstwa, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zainteresuje się nami Urząd Skarbowy. Na co dzień wspieramy naszych klientów w kontaktach z organami kontroli skarbowej pomagając dobrać najbardziej efektywną argumentację i dokumentację, tak by jak najszybciej doprowadzić do zakończenia kontroli.

SŁAWOMIR ŚLIWOWSKI

- doktor prawa finansowego / doradca podatkowy

Doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa finansowego. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zawodach prawniczych. W kręgu jego zainteresowań pozostaje w szczególności prawo handlowe, podatkowe i karnoskarbowe. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego. Włada biegle językiem angielskim. Świadczy usługi doradztwa prawno-podatkowego dla przedsiębiorców i osób indywidualnych w miastach takich jak – Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź.

KRZYSZTOF NOWAK

- adwokat / doradca podatkowy

Absolwent podyplomowych studiów z zakresu wyceny spółek kapitałowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Adwokat z 10-letnim doświadczeniem w zawodach prawniczych. Specjalizuje się w procesowym prawie podatkowym, prawie cywilnym oraz prawie karnym. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Posługuje się biegle językiem angielskim. Ukończył prawnicze studia stacjonarne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Od 10 lat świadczy doradztwo prawne dla Klientów z Katowic, Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

CENY
TRANSFEROWE

AUDYT
PODATKOWY

KONTROLA CELNO-SKARBOWA

INTERPRETACJE PODATKOWE

SCHEMATY PODATKOWE

POSTĘPOWANIE PODATKOWE

ULGA B+R

ULGA IP BOX

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

BIEŻĄCE DORADZTWO

PLANOWANIE I OPTYMALIZACJA PODATKOWA

BIURO RACHUNKOWE