RODO audyt i wdrożenie 2018-10-02T10:17:22+00:00

Od 25 maja 2018 roku wszyscy przedsiębiorcy działający na terenie Unii Europejskiej muszą stosować się do przepisów nowego unijnego rozporządzenia w zakresie ochrony danych osobowych (RODO). Nowe regulacje nakładają na przedsiębiorców szereg obowiązków, które mają na celu dostosowanie działalności firmy do nowych wymagań ochrony danych osobowych. Adwokaci naszej Kancelarii pomagają przeprowadzić audyt dotychczasowych procedur ochrony danych osobowych, proponują wdrożenie niezbędnych rozwiązań wymaganych przez RODO oraz przygotowują konieczną dokumentację.

AUDYT

Audyt procedur ochrony danych osobowych pomaga sprawdzić w jakim stopniu przedsiębiorca realizuje wytyczne rozporządzenia o ochronie danych osobowych. W ramach audytu analizujemy dokumentację i stosowane zabezpieczenia danych osobowych. Audyt zwierać może także propozycję konkretnych i koniecznych rozwiązań, pomagających chronić przetwarzane przez firmę dane osobowe.

DOKUMENTACJA

Pomagamy przygotować dokumentację przetwarzania danych osobowych dostosowaną do specyfiki danego przedsiębiorstwa. Sporządzamy aneksy do umów z pracownikami i podwykonawcami, aktualizujemy wzory umów wykorzystywane w przyszłości. Przygotowujemy politykę ochrony danych i rejestr czynności przetwarzania, które pomagają nadzorować procedury przetwarzania danych w przedsiębiorstwie. Aktualizujemy także politykę prywatności i politykę cookies, które znajdują się na firmowej stronie internetowej.

SZKOLENIA

W ramach wdrożenia prowadzimy także szkolenia dla pracowników i współpracowników przedsiębiorstw, przygotowując ich do pracy w myśl nowych przepisów i przyjętych przez firmę procedur. Szkolenia dla kadry pracowniczej są jednym z obowiązków przewidzianych unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYM WSPARCIEM

ZADZWOŃ lub wypełnij FORMULARZ ONLINE.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

ODSZKODOWANIA

ZAKŁADANIE I PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

POŁĄCZENIE SPÓŁEK

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

OBRONA W SPRAWACH KARNYCH i KARNOSKARBOWYCH

PRAWO NIERUCHOMOŚCI

likwidacja spółek

LIKWIDACJA SPÓŁKI

Prawo pracy

PRAWO PRACY

Windykacja należności

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

sukcesja

PLANOWANIE SUKCESJI

ZDANIEM EKSPERTA

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, na którym można znaleźć praktyczne porady oraz case studies z zakresu podatków i prawa. Stale dzielimy się naszą wiedzą i prawie 10-letnim doświadczeniem. Świadcząc obsługę podatkowo-prawną dla firm, wspieramy ich rozwój.

USŁUGI PODATKOWE

Oferujemy doradztwo prawne dostosowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, jak również doradztwo podatkowe w bieżących problemach z tego obszaru. Śledząc na bieżąco zmiany w prawie podatkowym, pomagamy wybierać najbardziej optymalne i bezpieczne rozwiązania. Kompleksowe podejście do realizowanych usług, pozwala nam sprawnie rozwiązywać napotkane problemy.